Otwórz menu

Antykwariat Katowice

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Czy Twoje książki na półkach zaczynają żyć swoim życiem i piętrzą się w zawrotnym tempie? Zastanawiasz się, czy egzemplarze znalezione podczas porządkowania domu mają jakąś wartość? To wyraźny znak, że potrzebujesz pomocy antykwariatu, który rozwieje wątpliwości i odpowie na nurtujące Cię pytania. Cenimy wartość każdej książki. Tworzymy miejsce dedykowane przeczytanym biografiom, niechcianym powieściom czy nieużywanym kompendiom. Prowadzimy zarówno skup książek, jak i sprzedaż egzemplarzy używanych. Pora na książkę to antykwariat, w którym Twój księgozbiór, traktowany przez Ciebie jako zbędny balast, jest dla nas prawdziwym skarbem.

Antykwariat Katowice – miejsce z pasją

Nasz antykwariat w Katowicach tworzy przystań dla nietrafionych prezentów książkowych, księgozbiorów otrzymanych jako spadek bądź pozycji usuwanych w trakcie generalnych porządków. Nie musisz podawać nam przyczyny rozstania ze swoją kolekcją książek. Z usług antykwariatu Pora na książkę mogą skorzystać osoby prywatne, a także wszelkiego rodzaju instytucje. Skupujemy książki w dużych ilościach. Dlatego, jeśli Twój księgozbiór liczy kilkaset, a nawet powyżej tysiąca egzemplarzy, nasz katowicki antykwariat z chęcią przyjmie go pod swoje skrzydła. Każdy zbiór książek to zupełnie inna historia, dlatego każdorazowo dokonujemy indywidualnej wyceny poszczególnych egzemplarzy. Proponujemy również skup na kilogramy. Zawsze dobieramy odpowiednią metodę wyceny tak, by była ona korzystna dla klienta. Atutem naszego antykwariatu jest to, że za Twoje książki płacimy więcej, niż wskazuje średnia rynkowa.

Książki dla miłośników literatury

„Kto czyta, żyje podwójnie” twierdził Umberto Eco. Pora na książkę to idealne miejsce dla książkoholików, którzy słowa pisarza chcą przekuć w rzeczywistość. W swojej kolekcji posiadamy perełki literatury, jakich nie znajdzie się w księgarniach. Możemy pochwalić się pokaźnym zbiorem specjalistycznych książek o zróżnicowanej tematyce od medycyny przez prawo, ekonomię po filozofię. W naszym asortymencie znajdziesz reportaże, biografie, literaturę popularnonaukową i branżową, wyjątkowe egzemplarze wydań dotyczących historii powszechnej, muzyki czy kina. Jeśli czujesz, że przeczytanym pozycjom z Twojej biblioteki czas podarować drugie życie, skup książek Katowice zadba o to najlepiej. Nasz antykwariat umożliwi Ci szybką oraz bezproblemową sprzedaż Twojej kolekcji i równie błyskawiczne pozwoli wyposażyć domową biblioteczkę w pożądane tytuły.
Jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Chętnie doradzamy i pomagamy w wyborze literatury odpowiadającej upodobaniom.

Internetowy antykwariat w Katowicach

Antykwariat Katowice – po wpisaniu takiego hasła w wyszukiwarkę trafisz do miejsca, w którym czeka na Ciebie tysiące rozmaitych tytułów książek. Każdego dnia, o dowolnej porze możesz wertować katalog online, przeglądać ulubioną kategorię tematyczną i zamawiać egzemplarze, gdziekolwiek się znajdujesz. Zaletą internetowego antykwariatu jest to, że działa na szeroką skalę. Klienci nie muszą pokonywać kilometrów, aby poznać książkę i ją zobaczyć. Podajemy wszystkie istotne informacje, nasi specjaliści sporządzają dokładne opisy każdej pozycji. Zamieszczamy zdjęcia, które oddają faktyczny stan książki. Zakup oraz opłacenie transakcji jest intuicyjne i całkowicie bezpieczne. Zamówione egzemplarze wysyłamy pod wskazany adres lub do wybranego punktu odbioru. Korzystając z opcji śledzenia przesyłki, klienci w każdej chwili mogą kontrolować podróż swoich książek.
Brakuje Ci miejsca na półkach? Zadaniem naszego antykwariatu jest rozwiązanie tego problemu w wygodny dla Ciebie sposób. Pozbywając się niepotrzebnych książek, zyskujesz nie tylko więcej miejsca, lecz także zastrzyk finansowy. Jeśli Twój księgozbiór okaże się dla nas interesujący, ustalimy dogodny dla Ciebie termin odbioru. Przyjedziemy w ustalone miejsce bezpłatnie. Bezpiecznie spakujemy Twoją kolekcję i na własny koszt przetransportujemy ją do naszego antykwariatu. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do osób z Katowic, ale również do mieszkańców całej Polski.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435