Otwórz menu

Antykwariat Kraków

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Czy zbiór książek, które kolekcjonujesz w swoim domu, znacznie się powiększył? Dochodzisz do wniosku, że jest ich zdecydowanie za dużo? To doskonały moment, aby pomyśleć o oddaniu zbędnych egzemplarzy do antykwariatu. Pora na książkę to miejsce stworzone z myślą o takich decyzjach. Ty pozbywasz się dodatkowego balastu, zyskujesz pieniądze i wolną przestrzeń. My cieszymy się, że nasze zbiory powiększą się o dodatkowe tytuły. Książki mają dla nas ogromne znaczenie. Z szacunkiem traktujemy szczególnie stare i używane egzemplarze. Antykwariat, który tworzymy, jest przestrzenią dedykowaną przeczytanym powieściom czy niechcianym tomikom wierszy. Każda książka znajdzie tu swoje miejsce. Skup książek to świetna opcja dla osób, którym domowa biblioteczka „pęka w szwach”, a przeczytane pozycje niepotrzebnie kurzą się na półkach.

Antykwariat Kraków – przestrzeń z pasją

Nasz krakowski antykwariat jest przystanią dla księgozbiorów przekładanych z miejsca na miejsce bądź prezentów książkowych, które nie do końca trafiły w Twój gust. Dzięki wiedzy specjalistów dowiesz się, jaką kwotę możesz zyskać. Oferujemy wyższą cenę skupu książek, niż przewiduje średnia rynkowa. Jeżeli posiadasz kolekcje otrzymane w spadku po krewnych, skorzystaj z usług antykwariatu. Nie pytamy o powód Twojego rozstania z książkami. Zależy nam na tym, aby odciążyć naszych klientów z problemu, jaki stanowią zalegające na półkach księgozbiory. Jesteśmy gotowi na to, aby odkupić książki w ilościach hurtowych. Mogą być to całe serie wydawnicze lub pojedyncze wydania w liczbie kilkuset, a nawet powyżej tysiąca pozycji. Pora na książkę kieruje swoje usługi zarówno do osób prywatnych, jak i do większych instytucji. Dobieramy opcję wyceny tak, by była ona korzystna dla klienta. Szacujemy wartość książek na podstawie indywidualnej wartości całego księgozbioru lub proponujemy skup na kilogramy.

Stare i używane książki dla miłośników literatury

Mimo tego, że audiobooki są powszechnie dostępne, dla pasjonatów literatury jedyną, słuszną wersją książki jest jej tradycyjna forma. Antykwariat Pora na książkę to wymarzona przestrzeń dla koneserów poszukujących literackich perełek, specjalistycznych pozycji lub tytułów, których nie znajdą w księgarni. Nasza kolekcja zawiera imponujący zbiór książek o różnorodnej tematyce obejmującej medycynę, prawo, ekonomię, historię, religię czy filozofię. Oprócz literatury branżowej bądź popularnonaukowej znajdują się tytuły stworzone z myślą o najmłodszych czytelnikach. Na półkach naszego antykwariatu pojawiają się „białe kruki”, rzadkie książki unikatowe, w tym pojedyncze wydania przedwojenne lub jubileuszowe. Jeśli jednak to Ty jesteś posiadaczem księgozbioru, któremu chcesz dać drugie życie, skup książek Kraków dokona wyceny Twojej biblioteczki. Cieszymy się uznaniem klientów przede wszystkim za szybkość i bezproblemowość transakcji. Nasz antykwariat w błyskawicznym tempie pomoże Ci pozbyć się nieprzydatnych już egzemplarzy.

Antykwariat w Krakowie – skup i sprzedaż książek online

Antykwariat Kraków – wyszukujesz tej frazy w internecie? Z łatwością trafisz do nas i poznasz tysiące przeróżnych tytułów książek, które mogą Cię zainteresować. Katalog online, który znajdziesz na naszej stronie internetowej, możesz przeglądać 24h/ dobę, przez siedem dni w tygodniu. Niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujesz – swobodnie wertujesz interesującą Cię kategorię tematyczną. Atutem antykwariatu w formie online jest fakt, że klienci nie muszą fatygować się, aby zobaczyć książkę. Nasz internetowy asortyment prezentuje wszystkie, aktualne egzemplarze w zbiorach, które posiadamy. Książki są na bieżąco wprowadzane do systemu, posiadają opis odzwierciedlający stan rzeczywisty. Zawsze zależy nam na jakości. Dlatego skupujemy egzemplarze w dobrej i bardzo dobrej kondycji, posiadające prawidłową liczbę stron oraz nienaganną estetykę. Wszystkie transakcje dotyczące sprzedaży bądź kupna książek są całkowicie bezpieczne. Jeśli życzysz sobie wyceny na miejscu, jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie bezpłatnie. Gdy zdecydujesz się na sprzedaż, za darmo przetransportujemy Twój księgozbiór do naszego antykwariatu.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435