Otwórz menu

Antykwariat Rzeszów

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Przepełnione regały i książki piętrzące się pod sam sufit to widok, który ukazuje Ci się każdego dnia? Chcesz zrobić generalne porządki, ale do końca nie wiesz, co zrobić z nadprogramowymi egzemplarzami? Podejrzewasz, że niektóre pozycje z Twojej biblioteczki mają większą wartość, jednak nie potrafisz określić ich ceny? Z pomocą antykwariatu Pora na książkę znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata obecności w branży pozwalają nam na kompetentne doradztwo oraz rzeczową wycenę książek. Z racji tego, że jesteśmy entuzjastami literatury, tworzymy przestrzeń jej przypisaną. Na naszych półkach zawsze znajdzie się miejsce dla powieści, tomików wierszy czy dzieł stanowiących kanon literatury pięknej. Skup książek powstał z myślą o osobach, które swoim księgozbiorom chciałyby nadać drugie życie. Zaletą ich sprzedaży są nie tylko względy finansowe, lecz także postawa proekologiczna.

Antykwariat Rzeszów – miejsce dla fanów literatury

Pora na książkę to antykwariat doceniający każdą lekturę. Nasze kolekcje zawierają prawdziwe perełki wśród różnych obszarów literatury. Posiadamy także książki, które nie są już dostępne w księgarniach. Dysponujemy wieloma unikalnymi egzemplarzami lub wydaniami jubileuszowymi. Na półkach antykwariatu Pora na książkę znajdują się rzadkie tytuły dzieł przedwojennych. Katalog online książek, znajdujących się w naszym antykwariacie, jest doskonałym miejscem dla bibliofilów. Szeroka rozpiętość tematyczna, od beletrystyki, przez literaturę popularnonaukową, po legendy, baśnie i najpiękniejsze bajki dla dzieci, wpisuje się w oczekiwania zarówno dorosłych, jak i najmłodszych odbiorców. Troszczymy się także o czytelników, którzy szanują swoje książki i chcieliby znaleźć dla nich nowego właściciela. Skup książek Rzeszów powstał również z myślą o osobach posiadających kolekcję przeczytanych, nieużywanych bądź niechcianych egzemplarzy. Jako profesjonalny antykwariat szybko i bezproblemowo skupujemy domowe biblioteczki. Zależy nam na hurtowych ilościach. Im więcej książek na sprzedaż posiadają nasi klienci, tym lepiej. Pozostajemy w stałym kontakcie. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, dokonujemy rzetelnej wyceny, proponując najkorzystniejsze rozwiązania finansowe.

Używane książki – skup lub sprzedaż

Stworzony przez nas antykwariat jest przystanią dla nietrafionych prezentów książkowych, wydań otrzymanych w spadku po krewnych lub egzemplarzy usuwanych w trakcie porządkowania strychów bądź piwnic. Nie oczekujemy tłumaczenia powodu Twojego rozstania ze zbiorem książek. Jeśli posiadasz kolekcjonowane przez lata serie wydawnicze czy stosy nieprzydatnych już dzieł klasyków, chętnie je od Ciebie odkupimy. Usługi antykwariatu Pora na książkę kierujemy do prywatnych osób oraz do instytucji różnego typu, chcących uszczuplić swój księgozbiór. Mile widziane są książki w dużych ilościach. Jesteśmy zainteresowani nawet kilkutysięcznymi zbiorami o różnorodnej tematyce. Nasz rzeszowski antykwariat może wycenić wartość poszczególnych egzemplarzy lub skupić księgozbiór na kilogramy. W związku z tym, że zawsze zależy nam na zadowoleniu klienta, dojeżdżamy do wskazanego miejsca, aby zapoznać się z biblioteczką. Oferujemy wyższe ceny skupu, niż przewiduje to średnia rynkowa. Jeśli zapadnie decyzja o sprzedaży, zawartość biblioteczki transportujemy do antykwariatu na własny koszt. Przykładamy dużą wagę do stanu książek. Dbamy o utrzymanie wysokiej jakości naszych księgozbiorów, w związku z tym poszukujemy egzemplarzy w stanie dobrym i bardzo dobrym.

Antykwariat w Rzeszowie w formie online

Antykwariat Rzeszów – wpisujesz tę frazę w wyszukiwarkę i trafiasz do nas, do miejsca, w którym tu i teraz możesz przeglądać niezliczoną liczbę książek. Nie musisz wychodzić z domu, aby zdobyć poszukiwaną od dawna powieść swojego ulubionego autora. Każdy egzemplarz posiada dokładny opis i zdjęcie odzwierciedlające jego faktyczny stan. Zaletą antykwariatu w formie online jest to, że wystarczy kilka kliknięć, aby stać się posiadaczem upragnionej książki.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435