Otwórz menu

Antykwariat Tarnów

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Masz wrażenie, że przekładasz przeczytane książki z miejsca na miejsce? Porządkujesz dom i znajdujesz kartony pełne rozmaitych dzieł literackich, jednak nie wiesz, co masz z nimi zrobić? Obdarowano Cię powieścią autora, który niekoniecznie należy do grona Twoich ulubionych pisarzy? Jeśli na choć jedno z tych pytań możesz odpowiedzieć twierdząco, pomoc antykwariatu jest w tym momencie niezbędna. Pora na książkę to przestrzeń stworzona z myślą o osobach, które dla swoich książek chciałyby znaleźć nowego, godnego ich właściciela.

Antykwariat Tarnów – skup księgozbiorów z dojazdem do klienta

Otrzymany prezent książkowy okazał się nietrafiony? Kolekcja książek odziedziczona w spadku po krewnych nie jest dla Ciebie interesująca? Odezwij się do nas. Chętnie doradzimy i zaoferujemy Ci konkretne rozwiązanie. Usługi naszego antykwariatu dedykowane są osobom prywatnym, jak i różnym instytucjom. Zależy nam na hurtowych ilościach egzemplarzy. Skupujemy książki w liczbie co najmniej kilkuset sztuk. Nie musisz martwić się o wycenę tak ogromnych księgozbiorów. Aby zapewnić klientom maksymalne udogodnienia, nasz antykwariat oferuje bezpłatny dojazd do wskazanego miejsca. To najbardziej komfortowa forma wyceny. Po zapoznaniu się z biblioteczką klienta możemy już wstępnie oszacować jej wartość i dobrać odpowiednią metodę rozliczenia. Walorem naszego antykwariatu jest fakt, że skupujemy książki za cenę wyższą, niż wskazuje średnia rynkowa.

Używane książki na sprzedaż

Książki, które gościmy na naszych półkach, często nie są już dostępne w księgarniach. Wobec tego jesteśmy idealnym miejscem dla poszukiwaczy wyjątkowych tytułów. Posiadamy kolekcje o bardzo bogatym przekroju tematycznym, kompletne serie wydawnicze lub perełki literatury. W naszych biblioteczkach znajdują się pokaźne zbiory książek specjalistycznych dotyczących różnych dyscyplin naukowych. Poszukujesz wydań sprzed kilku lub kilkunastu lat? Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mamy je w swoich zasobach. Interesujesz się polityką, literaturą powszechną, kinem lub muzyką? Na półkach naszego antykwariatu z pewnością znajdziesz wiele interesujących Cię tytułów. Z kolei, jeśli uważasz, że nie sięgniesz już po niektóre pozycje z własnej biblioteczki i chcesz je usunąć, skup książek Tarnów weźmie je pod swoje skrzydła. Zarówno sprzedaż, jak i kupno są błyskawiczne i bezproblemowe. Pozostajemy w stałym kontakcie z klientem na każdym etapie współpracy. Specjaliści reprezentujący nasz antykwariat chętnie doradzą i odpowiedzą na każde pytanie dotyczące książek.

Odwiedź nasz antykwariat w Tarnowie

Lub wpisz w wyszukiwarkę hasło: antykwariat Tarnów. W mgnieniu oka trafiasz wtedy do miejsca, gdzie czeka na Ciebie imponujący asortyment czytelniczy. Masz okazję do tego, aby kolekcję książek przeglądać, kiedy tylko zechcesz – o każdej porze, 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Nieograniczony dostęp do katalogu pozwala na wertowanie ulubionych sekcji tematycznych, gdziekolwiek jesteś. Kluczowy walor antykwariatu w formie online to ogólnodostępność na szeroką skalę. Klienci zainteresowani naszymi zbiorami nie muszą fatygować się do punktu stacjonarnego, aby zobaczyć książki. Na stronie podajemy dokładny opis każdej pozycji oraz zamieszczamy fotografie ukazujące jej faktyczny stan.

Książki mają dla nas szczególne znaczenie. Dlatego przygotowaliśmy miejsce dla niechcianych tomików poezji, przeczytanych biografii czy starych wydań przedwojennych. Prowadzimy skup książek, który jest ratunkiem dla osób traktujących swój księgozbiór jako zbędny balast. Klienci dostają „finansowy zastrzyk”, natomiast nasz antykwariat powiększa swoją kolekcję o nowe, interesujące tytuły. Nie musisz nam tłumaczyć, dlaczego pozbywasz się własnych egzemplarzy. Przestrzeń naszego antykwariatu to przystań dla księgozbiorów, na które Ty nie masz miejsca.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435