Otwórz menu

Antykwariat Warszawa

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Zastanów się, czy wszystkie książki kolekcjonowane w domowej biblioteczce są Ci niezbędne?
Uważasz, że jest ich za dużo i przymierzasz się do likwidacji części swojego księgozbioru? Nie zastanawiaj się! Oddaj zbędne egzemplarze do antykwariatu i zarób dodatkowe pieniądze. Pora na książkę zajmuje się skupem niechcianych serii wydawniczych, przeczytanych powieści czy nietrafionych prezentów książkowych. Coś, co dla Ciebie jest rzeczą zbędną, dla nas ma ogromne znaczenie. Jako pasjonaci literatury cieszymy się z każdego, nowego tytułu, który uszlachetni nasz asortyment. Jesteśmy pełni podziwu szczególnie wobec starych książek, pamiętających czasu przedwojenne. Nasz antykwariat to miejsce z pasją oraz szacunkiem wobec czytelnictwa. Tą pasją chcemy dzielić się z klientami.

Nowoczesny antykwariat Warszawa

Skup książek jest rewelacyjną opcją dla posiadaczy biblioteczek, które „pękają w szwach”. Jakie są kluczowe zalety? Pozbywasz się balastu, dostajesz „zastrzyk gotówki”, masz wolną przestrzeń i możliwość kolekcjonowania nowych egzemplarzy. Nie pozwól, żeby Twoje książki kurzyły się na półkach. Z naszą pomocą daj im drugie życie. Nie będziemy dociekali, dlaczego chcesz pozbyć się swojego księgozbioru. Nie stawiamy żadnych pytań. Nasz warszawski antykwariat to miejsce stworzone z myślą o przeczytanych egzemplarzach. Z chęcią odkupujemy rzadkie książki, stare wydania i zbiory z różnych dziedzin naukowych. Wyceną zajmują się nasi doświadczeni specjaliści, dlatego można mieć pewność jej rzetelności. Mamy przyjemność obsługiwać stałych klientów, których zadowalają wyższe ceny skupu książek, niż wskazuje średnia rynkowa. Usługi antykwariatu Pora na książkę skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i większych czy mniejszych instytucji różnego typu. Mocno akcentujemy fakt, że zależy nam na skupowaniu egzemplarzy w ilościach hurtowych. Kilkaset albo kilkanaście tysięcy sztuk jest tym, co nas najbardziej interesuje. Książki możemy wycenić na podstawie poszczególnych tytułów lub oszacować ich wartość w przeliczeniu na kilogramy. Za każdym razem dobieramy metodę, która przyniesie klientowi najkorzystniejszy zysk.

Używane książki w internetowym skupie

Obecnie modne i popularne są audiobooki jako alternatywa dla tradycyjnej wersji książki. Jednak dla prawdziwych koneserów czytelnictwa nie ma nic wspanialszego niż zapach papieru oraz atramentowy druk pisma. Antykwariat Pora na książkę jest więc idealną przestrzenią dla poszukiwaczy perełek literackich, „białych kruków”, których nie zdobędzie się w księgarni. W naszych księgozbiorach znajdują się imponujące zbiory książek o szerokim przekroju tematycznym. Dysponujemy egzemplarzami z między innymi takich dziedzin, jak: medycyna, prawo, filozofia, historia. W księgozbiorze naszego antykwariatu umieściliśmy również literaturę dedykowaną dzieciom i młodzieży.
Być może to Ty posiadasz ciekawy zestaw książek, dla którego szukasz nowego właściciela. Zależy Ci na tym, aby zyskać wolną przestrzeń i zarobić pieniądze? Skup książek Warszawa – szukając w internecie informacji pod tym hasłem, trafisz właśnie do nas. Pora na książkę to miejsce cieszące się uznaniem klientów. Co wpływa na ich zadowolenie? Błyskawiczne, bezproblemowe oraz bezpieczne transakcje. Niczym nie musisz się martwić, nasz antykwariat proponuje rozwiązanie bezbłędnie celujące w oczekiwania klienta.

Antykwariat w Warszawie z katalogiem online

Wpisz w wyszukiwarkę frazę: antykwariat Warszawa. Dzięki temu trafisz do imponującego katalogu najprzeróżniejszych egzemplarzy wydawniczych. Zależy Ci na zdobyciu określonych tytułów książek? Dostęp do zasobów na naszej stronie internetowej jest nieograniczony. Katalog możesz przeglądać, nie wychodząc z domu, 7 dni w tygodniu, 24h/dobę. Wszystkie pozycje widoczne na stronie odzwierciedlają faktyczny stan stacjonarnego księgozbioru.
Atrakcyjną usługą antykwariatu Pora na książkę jest wycena z darmowym dojazdem do klienta. Wartość Twojej biblioteczki zostaje precyzyjnie oszacowana. Jeśli podejmiesz decyzję o sprzedaży książek, na własny koszt przetransportujemy je do naszej siedziby. Ty zdobędziesz środki finansowe, my wzbogacimy swoje zbiory o nowe egzemplarze.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435