Otwórz menu

Antykwariat Wrocław

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Przyznaj, Twoje książki w biblioteczce żyją swoim życiem, a Ty nie masz pojęcia, gdzie możesz umieścić kolejne egzemplarze? Podejmujesz się generalnych porządków i odkrywasz zapomniane pudła z literaturą otrzymaną w spadku po krewnych? Nie wiesz, co zrobić z taką liczbą książek? Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy antykwariatu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rzetelnie wycenią Twój księgozbiór. Antykwariat Wrocław- szukając miejsc pod takim hasłem, trafisz właśnie do nas. Pora na książkę to przestrzeń stworzona z myślą o przeczytanych powieściach czy nietrafionych prezentach książkowych. Działamy jako skup książek starych i używanych, choć zajmujemy się również ich sprzedażą.

Antykwariat we Wrocławiu z korzystnymi cenami skupu

Nasz wrocławski antykwariat oferuje miejsce już niepotrzebnym Tobie książkom. Jeśli uznajesz, że domowa biblioteczka zbytnio się rozrosła i chcesz usunąć niektóre pozycje, skontaktuj się z nami. Pora na książkę jest w tej sytuacji kołem ratunkowym. Nie wymagamy od Ciebie żadnych wyjaśnień. Nie będziemy dopytywać, dlaczego pozbywasz się książek. My po prostu znajdziemy dla nich miejsce na półkach. Adresatami naszych usług są prywatne osoby oraz wszelkiego rodzaju instytucje. Kluczową usługą antykwariatu jest skupowanie obszernych księgozbiorów. Zależy nam na egzemplarzach w ilościach hurtowych. Posiadasz księgozbiór liczący setki, a nawet tysiące sztuk? Doskonale! Chętnie je od Ciebie odkupimy.
Ty chcesz pozbyć się książek, my dążymy do tego, aby wzbogacać swoje zbiory. Nie musisz martwić się o wycenę księgozbioru. Oszacowaniem jego wartości zajmują się pracownicy naszego antykwariatu. Bezpłatnie dojadą do wskazanej lokalizacji, aby zapoznać się z Twoimi książkami. Każda zawartość biblioteczki jest traktowana indywidualnie, a metoda wyceny zawsze zostaje dobrana z korzyścią dla klienta. Ustalamy cenę dla księgozbioru lub proponujemy sprzedaż na kilogramy. Naszą przewagą jest to, że za książki płacimy więcej, niż dyktuje średnia rynkowa.

Używane książki dla fanów literatury

Umberto Eco uważał, że ten, kto czyta książki, żyje podwójnie. Każdy entuzjasta czytelnictwa z pewnością podpisze się pod słowami pisarza. Aby dosłownie zinterpretować cytat, zapraszamy do naszego antykwariatu posiadającego mnóstwo ciekawych perełek. Prawo, medycyna, filozofia, psychologia, ekonomia – zróżnicowany i bogaty przekrój tematyczny tworzy nieograniczone możliwości wyboru. Nasze zbiory zawierają unikalne egzemplarze książek, których na próżno szukać w księgarniach. Ponadto posiadamy cenne tytuły wydań przedwojennych, będące rarytasem dla kolekcjonerów.
Być może uważasz, że to Twojej biblioteczce czas podarować drugie życie? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę: skup książek Wrocław. Egzemplarze, które Tobie już się nie przydadzą, chętnie umieścimy na naszych półkach. Dołączymy je do księgozbioru i dzięki temu zyskasz dodatkowe środki finansowe oraz wolne regały. Antykwariat Pora na książkę umożliwia błyskawiczną, bezproblemową transakcję. Ty zaprezentujesz nam zawartość swojej biblioteczki, my wycenimy jej wartość, a następnie zajmiemy się transportem książek – zupełnie za darmo.

Nowoczesny antykwariat Wrocław

Co rozumiemy przez słowo „nowoczesny”? Przede wszystkim to, że zbiory naszego stacjonarnego antykwariatu prezentujemy również w internecie. Katalog online stanowi udogodnienie na miarę współczesnych czasów. Przeglądasz ulubione kategorie tematyczne i w łatwy sposób trafiasz na ulubionego autora albo na poszukiwany od dawna tytuł. Nie musisz tracić czasu na dojazd, żeby zobaczyć interesujące Cię egzemplarze książek. Do asortymentu na stronie internetowej masz dostęp o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu. Boisz się kupować przysłowiowego „kota w worku”? Każdy egzemplarz opatrzony jest opisem oraz fotografią. Dajemy gwarancję tego, że książki są w stanie dobrym oraz bardzo dobrym. Ponadto podsiadają właściwą liczbę stron i wyróżniają się nienaganna estetyką. Internetowy antykwariat stwarza możliwość dokonywania szybkich oraz bezpiecznych transakcji. W jednym momencie sprzedajesz kolekcje książek, w następnej chwili stajesz się posiadaczem upragnionej lektury.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435