Otwórz menu

Skup książek Bytom

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Zbyt wiele książek w domu to czasami niemały problem. W końcu posiadana kolekcja często jest wynikiem wielu prezentów, pamiątek rodzinnych czy spadku i gdy powstaje potrzeba redukcji zbiorów, nie chcemy ich po prostu wyrzucać. Z kolei sprzedaż pojedynczych egzemplarzy zajmuje mnóstwo bezcennego czasu. Czy jest na to jakieś lepsze rozwiązanie? Oczywiście – skup książek Pora na książkę! Od lat zajmujemy się hurtowym skupem książek i chętnie pomożemy i przejmiemy od Ciebie nadmiarowe zbiory.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim zapewniamy uczciwe ceny za sprzedawane książki. Skupujemy księgozbiory już od wielu lat i zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Przyjmujemy książki w dobrym stanie – zarówno nowe, jak i używane, ale zależy nam na estetyce i komplecie stron. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Twoich potrzeb – wyceniamy książki indywidualnie, biorąc pod uwagę ich stan, wiek oraz popularność.

Internetowy skup książek – sprzedaj zbiory bez wychodzenia z domu!

Jeśli chcesz sprzedać swoje książki, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Nasi pracownicy dokładnie przeanalizują Twój księgozbiór i skontaktują się z Tobą, aby umówić się na odbiór książek. Nasza firma skupia książki na terenie całego Bytomia i okolic, a pracownicy przyjadą do Ciebie w ustalonym terminie. Kto wie może masz w swojej kolekcji białego kruka, a nawet o tym nie wiesz? My na pewno Ci o tym powiemy, a Ty nie musisz nawet wychodzić z domu!

Skup książek w Bytomiu – co zyskujesz?

Sprzedaż kolekcji książek naszej firmie to nie tylko korzyści finansowe i dodatkowa przestrzeń w domu. To także pewność, że kolekcja trafi w dobre ręce i zyska drugie życie.
Nie jesteś pewien czy Twoja kolekcja jest w ogóle coś warta? Spisujesz swoje zbiory na straty? Skontaktuj się z nami, a stan faktyczny ocenią dla Ciebie fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Wiele razy w naszej karierze okazywało się, że w kolekcji klienta znajdowały się cenne i rzadkie wydania poszukiwane przez kolekcjonerów. Być może u Ciebie też się znajdą!

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435