Otwórz menu

Skup książek Częstochowa

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Sprzedaj swoje zbędne książki

Posiadanie dużej kolekcji książek może być dla niektórych osób powodem do dumy i radości, ale często zdarza się, że posiadamy ich już zbyt dużo lub po prostu nie są nam one potrzebne i zajmują cenne miejsce. W takim przypadku warto rozważyć sprzedaż zbędnych egzemplarzy. Pora na książkę zajmuje się skupem książek w Częstochowie i okolicach i chętnie odkupi Twoje niepotrzebne książki!

Skup książek – jak to działa?

Skup książek to prosta i wygodna forma pozbycia się zbędnych egzemplarzy. Wystarczy się z nami skontaktować za pomocą formularza, telefonicznie lub mailowo i poinformować o ilości książek przeznaczonych na sprzedaż. Skupujemy hurtowe ilości od kilkuset sztuk wzwyż. Nasi specjaliści ocenią stan książek i ich wartość i przedstawią Ci wycenę Twojego księgozbioru. Po zaakceptowaniu warunków umówimy się na dogodny termin odbioru książek. Tak, u nas sprzedaż książki bez wychodzenia z domu. Wycenę możemy również przeprowadzić na miejscu.

Antykwariat Częstochowa – wysoka jakość usług

Nasza firma „Pora na książkę” działa na rynku od dłuższego czasu i zdobyła sobie uznanie wśród klientów z Częstochowy i okolic. Jesteśmy firmą, która ceni sobie jakość usług i zawsze staramy się zadowolić naszych klientów. Dlatego też nasz skup książek w Częstochowie to gwarancja szybkiej i sprawnej obsługi oraz uczciwej wyceny dokonanej przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

Internetowy skup książek – sprzedaj książki z domu

Cenimy sobie bezcenny czas naszych klientów i dlatego oferujemy internetowy skup książek, dzięki któremu możesz sprzedać swoje zbędne książki bez wychodzenia z domu. Wystarczy wysłać nam zdjęcia swojej kolekcji, a my dokonamy wstępnej wyceny i przedstawimy Ci ofertę.

Skup książek w Częstochowie – co oferujemy?

Pora na książkę to nie tylko wygoda, ale także korzyści finansowe. Nasza firma oferuje atrakcyjne ceny za zbędne egzemplarze, a także dodatkowe rabaty przy skupie większych kolekcji. Możesz liczyć na nasze wsparcie i fachowe doradztwo w zakresie sprzedaży książek.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435