Otwórz menu

Skup książek Gliwice

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Masz zbyt wiele książek, które kurzą się w Twoim domu? Szukasz lepszego sposobu na pozbycie się ich bez konieczności wyrzucania? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług skupu książek. Pora na książkę to najlepszy skup w Gliwicach!

Kupujemy szybko i bezproblemowo. Skontaktuj się z nami, przekaż informacje o książkach, w odpowiedzi prześlemy wycenę katalogu oraz umówimy dogodny termin odbioru książek. Tak, przyjedziemy do Ciebie i bezpłatnie odbierzemy Twoją kolekcję.

Antykwariat Gliwice

Firma Pora na książkę to nie tylko skup książek, ale również antykwariat. W naszej ofercie znajdziesz książki z różnych dziedzin, w tym również te trudno dostępne i rzadkie. Szukasz prawdziwej perełki? Skontaktuj się z nami lub sprawdź naszą aktualną ofertę w zakładce „Sklep” na stronie.

Internetowy skup książek w Gliwicach

Skup książek w formie internetowej to doskonała i wygodna alternatywa dla tradycyjnego, stacjonarnego antykwariatu. U nas sprzedaż książki bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie internetowej i prześlesz nam informacje i zdjęcia książek, których chcesz się pozbyć. Nasi pracownicy dokładnie sprawdzą ich stan i zaproponują atrakcyjną cenę skupu. Im większa kolekcja tym, lepsze ceny.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim to szybki i łatwy sposób na pozbycie się zbędnych książek. Nie musisz tracić czasu na tworzenie aukcji, chodzenie po antywariatach i ogłaszanie sprzedaży po znajomych i oczekiwanie na odpowiedź potencjalnych klientów. My dokładamy wszelkich starań, aby proces sprzedaży był dla Ciebie jak najprostszy i najmniej absorbujący.

Skup książek Pora na książkę

Sprzedając nam swoje książki, zyskujesz podwójnie – pieniądze oraz dodatkowe miejsce w domu. Dokładnie wyceniamy każdą książkę, co pozwala na uzyskanie atrakcyjnej ceny skupu. Jeśli nie wiesz, ile Twoje książki są warte, skontaktuj się z nami – nasi pracownicy chętnie udzielą Ci informacji. Gwarantujemy również, że Twoja cenna kolekcja trafi w odpowiednie ręce, zyskując drugie życie!

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435