Otwórz menu

Skup książek Katowice

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Czy masz książki, które przekładasz z miejsca na miejsce? Być może nie przepadasz za ich tematyką, okazały się nietrafionym prezentem lub po prostu jest ich zbyt wiele.

Skup książek Katowice – wpisując taką frazę w wyszukiwarkę, prawdopodobnie posiadasz literaturę, która może wzbogacić kolekcję antykwariatu Pora na książkę. Z chęcią zapoznamy się z Twoją kolekcją i wycenimy jej wartość z korzyścią dla Ciebie. Oferujemy wyższe ceny skupu, niż dyktuje to średnia rynkowa. W szybkim czasie można zyskać zarówno dodatkowy zarobek, jak i wolną przestrzeń na półkach. Skup książek Pora na książkę, dysponujący tak okazałym księgozbiorem, jest również wymarzoną przystanią dla fanów czytelnictwa.

Skup książek starych i używanych

Myślisz o pozbyciu się kolekcjonowanych serii wydawniczych lub większej liczby egzemplarzy, jednak chcesz, by trafiły w dobre ręce? Nasz skup książek w Katowicach należycie zajmie się Twoim księgozbiorem i da mu drugie życie. Jako pasjonaci literatury z ogromnym szacunkiem traktujemy każdy egzemplarz. Dla nas nie istnieją książki bezwartościowe. W antykwariacie Pora na książkę wyceną zajmują się specjaliści posiadający ogromne doświadczenie w branży księgarskiej. Takie miejsce na mapie Katowic okazuje się bezcenne dla indywidualnych klientów oraz wszelkiego rodzaju instytucji, którym zależy na uszczupleniu posiadanych księgozbiorów.

Internetowy skup książek Katowice

Skup książek w formie internetowej stanowi alternatywę dla stacjonarnego antykwariatu, skupującego stare i używane egzemplarze. Bez wychodzenia z domu możesz sprzedać i kupić książki. Naszym priorytetem jest zadowolony klient, szanujemy jego czas, dlatego dążymy do maksymalnego uproszczenia drogi kupna oraz sprzedaży. Jeśli dochodzisz do wniosku, że Twój księgozbiór znacznie się powiększył i chcesz zrezygnować z jego części lub odziedziczona po krewnych kolekcja nie przypadła Ci do gustu, my znajdziemy rozwiązanie. Jesteśmy gotowi bezpłatnie przyjechać do wskazanej przez Ciebie lokalizacji, aby na miejscu oszacować wartość książek, które posiadasz. Przedstawimy realną kwotę, jaką możesz zyskać, sprzedając nam zawartość swojego księgozbioru.
Kluczową zaletą internetowego antykwariatu jest całodobowy dostęp do zbiorów. Katalog online zawiera pełny zestaw informacji na temat poszczególnych egzemplarzy oraz ich wyraźne, a przede wszystkim autentyczne fotografie. W wirtualnej biblioteczce znaleźć można dzieła znakomitych pisarzy, albumy, biografie, beletrystykę, literaturę faktu, komiksy czy przewodniki.

Skup książek w Katowicach

Szukasz skupu książek w Katowicach, który zaproponuje godną cenę dla Twojego księgozbioru? Pora na książkę skupuje używane egzemplarze w ilościach hurtowych. Jeśli jesteś w posiadaniu kilkuset, a nawet powyżej tysiąca książek, skorzystaj z wyceny i dowiedz się, jaką kwotę możesz otrzymać. Być może w swoich zbiorach znajdują się cenne tytuły, poszukiwane przez kolekcjonerów. Zamiast spisywać na straty swoją kolekcję, skontaktuj się z naszą firmą i poznaj, jaką wartość mają pozycje książkowe, które posiadasz.

Antykwariat to także doskonałe miejsce do tego, aby uzupełnić domową biblioteczkę o nowe tytuły. Przystępne ceny oraz interesujący asortyment dają pasjonatom czytelnictwa wybór wielu egzemplarzy, za które w księgarni należałoby zapłacić co najmniej podwójną cenę. Książki używane są znacznie tańsze niż nowe. To spora oszczędność, zwłaszcza gdy w planach masz zamiar kupić kilka upragnionych egzemplarzy. Gwarantujemy, że w naszych księgozbiorach znajdują się pełnowartościowe wydania w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Przywiązujemy dużą wagę do selekcji, abyśmy naszym klientom mogli zagwarantować wysokojakościowy asortyment. Przed zakupem egzemplarze starannie przeglądamy i wybieramy te, które posiadają kompletną liczbę stron oraz wyróżniają się nienaganną estetyką.

Skup książek kieruje swoje usługi dla osób zamieszkujących Katowice, pobliskie miejscowości, a także inne regiony Polski. W każdej chwili można dopytać o szczegóły związane z wyceną księgozbioru lub zapoznać się z ofertą, jaką w danym momencie posiada antykwariat Pora na książkę.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435