Otwórz menu

Skup książek Kraków

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Czy w Twojej domowej biblioteczce znajdują się przeczytane książki, po które już nie sięgniesz?
Zabierasz się za porządki i myślisz o pozbyciu się stosu zalegających egzemplarzy, ale nie wiesz, co możesz z nimi zrobić? Skup książek Kraków – wpisz te słowa w wyszukiwarkę, a trafisz do miejsca, w którym mile widziana jest szeroko pojęta literatura. Pora na książkę to antykwariat chętnie wzbogacający swoje kolekcje o nowe pozycje. Dokonujemy szybkiej wyceny. Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego proponujemy ceny skupu wyższe niż średnia rynkowa. Dodatkowe pieniądze i wolna przestrzeń na półkach to bardzo cenne zyski. Skup książek, który prowadzimy, jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla osób, pozbywających się egzemplarzy ze swojej biblioteczki, jak i fanów czytelnictwa, poszukujących literackich perełek.

Skup książek w Krakowie

Zastanawiasz się nad likwidacją zbieranych przez lata serii wydawniczych lub otrzymanego w spadku księgozbioru? Widzisz w nich wartość, ale chcesz, by wycenił je specjalista? Nasz skup książek w Krakowie oszacuje kwotę, jaką możesz otrzymać. Ty zarobisz pieniądze, my powiększymy własną kolekcję. Jesteśmy pasjonatami literatury. Wszystkie książki traktujemy z należytym szacunkiem. Każdy egzemplarz znajdzie swoje miejsce na naszych półkach. Oferta antykwariatu Pora na książkę kierowana jest do klientów indywidualnych, a także do różnych instytucji, które chciałyby zminimalizować swoje zasoby biblioteczne.

Skup książek i sprzedaż przez internet

Alternatywą dla stacjonarnego antykwariatu jest skup książek online. To wygodna, bezpieczna i szybka forma kupna oraz sprzedaży. Nie opuszczając swojego domu, zyskujesz dodatkowe pieniądze. Siedząc w fotelu, możesz również kupić książki w przystępnych cenach. Szanujemy czas klientów, dlatego nasz internetowy antykwariat maksymalnie skraca drogę kupna oraz sprzedaży. Jeśli twierdzisz, że Twoja biblioteczka zbytnio się rozrosła i chcesz zrezygnować z niektórych pozycji, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Poszukujemy książek w ilościach hurtowych, im więcej egzemplarzy posiadasz, tym lepiej. Z przyjemnością bezpłatnie przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres, zapoznamy się z Twoją kolekcją i ustalimy jej faktyczną wartość. Za darmo przetransportujemy skompletowaną literaturę do naszej siedziby.

Hurtowy skup książek Kraków

Poszukujesz skupu książek w Krakowie? Posiadasz pokaźną biblioteczkę? Pora na książkę to antykwariat hurtowo skupujący stare i używane egzemplarze. Zdaj się na naszą wiedzę oraz doświadczenie. Pozwól nam je wycenić. Być może dysponujesz literaturą o ogromnej wartości. Jeżeli okaże się, Twój księgozbiór zawiera pozycje poszukiwane przez kolekcjonerów, masz szanse na spory zarobek. Nie spisuj na straty tego, co posiadasz, odezwij się do naszego antykwariatu.

Pora na książkę jest doskonałym miejscem do poszukiwań dzieł ulubionych pisarzy. Z naszą pomocą uzupełnisz własną biblioteczkę. Chętnie doradzimy w wyborze literatury odpowiadającej Twoim upodobaniom. Ciekawy i jednocześnie różnorodny asortyment sprawi, że z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Zaletą antykwariatu jest korzystna cena książek. Kupując zupełnie nowe egzemplarze w księgarni, za te same pozycje trzeba zapłacić nawet kilka razy więcej. Zawsze akcentujemy fakt, że w naszych księgozbiorach znajdują się książki używane, lecz pozbawione mankamentów. Przywiązujemy dużą wagę do kontrolowania ich stanu oraz odpowiedniej selekcji. Skupujemy pełnowartościowe wydania, posiadające kompletną liczbę stron. Osoby zamieszkujące Kraków i jego najbliższe okolice mają wspaniałą okazję do tego, aby osobiście poznać zawartość naszych księgozbiorów. Choć polecamy również wizytę w internetowym antykwariacie. Katalog online zawiera wszystkie pozycje znajdujące się w stacjonarnych kolekcjach. W związku z napływem nowych egzemplarzy nasz skup książek na bieżąco aktualizuje stan asortymentu.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435