Otwórz menu

Skup książek Rzeszów

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Posiadasz w swojej domowej kolekcji książki, które od dawna zalegają na półkach? Poważnie myślisz o tym, aby zrobić generalne porządki i pozbyć się większej liczby egzemplarzy? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi: „tak”, znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Wpisując w wyszukiwarkę skup książek Rzeszów, w wynikach wyszukiwania z pewnością wyświetli się adres, pod którym każda książka znajdzie kawałek przestrzeni na regale. Antykwariat Pora na książkę darzy szacunkiem zarówno tomiki poezji, a także wszelką literaturę naukową i specjalistyczną. Mimo imponującego księgozbioru chętnie wzbogacamy go o nowe pozycje, aby był jeszcze bardziej atrakcyjny dla naszych klientów. Skup książek powstał z myślą o osobach chcących w mniejszym lub większym stopniu opróżnić swoje biblioteczki i dodatkowo korzystnie na tym zarobić. Jako profesjonalny antykwariat zajmujemy się rzetelną wyceną. Naszym głównym atutem jest fakt, że gwarantujemy ceny skupu, które są wyższe niż średnia rynkowa.

Skup książek używanych w formie online lub stacjonarnie

Zachodzisz w głowę, gdzie sprzedać książki stare lub używane i otrzymać za nie atrakcyjne wynagrodzenie? Nie do końca masz pewność, czy literatura, jaką posiadasz, jest coś warta? Skup książek w Rzeszowie odpowie na wszystkie pytania i zaproponuje rozwiązanie, jakiego potrzebujesz. W antykwariacie Pora na książkę sprzedajesz zawartość swojej biblioteczki – szybko i łatwo- bez wychodzenia z domu. Możesz wybrać zdalną wycenę lub bezpośrednią, w miejscu, gdzie znajdują się egzemplarze, których chcesz się pozbyć. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z naszym dojazdem do wybranej przez Ciebie lokalizacji. Jeśli uznasz, że wolisz sprzedać książki, zajmiemy się również ich transportem do antykwariatu.

Rzeszów to Twoje miasto? Świetnie. Jeśli jednak jesteś spoza tej miejscowości i masz kolekcję książek, która mogłaby nas zainteresować, także nie stanowi to dla nas problemu. Przyjedziemy w wybrane miejsce bezpłatnie. Wówczas zapoznamy się z Twoją biblioteczką, a następnie zaproponujemy korzystną dla Ciebie wycenę.

Hurtowy skup książek w Rzeszowie

Mocno podkreślamy fakt, że książki skupujemy w ilościach hurtowych. Dlatego, jeśli posiadasz kolekcję zawierającą kilkaset, a nawet powyżej tysiąca tytułów, jesteś dla nas idealnym klientem. Warto skorzystać z usług skupu książek w Rzeszowie przede wszystkim z dwóch względów. Po pierwsze, w łatwy sposób otrzymujesz dodatkowe środki finansowe. Po drugie, zyskujesz wolną przestrzeń w domu. Nawet jeżeli nie masz przekonania, czy Twoja kolekcja może być wartościowa, zwróć się do nas. Skup książek Pora na książkę powstał również po to, aby rozwiewać wątpliwości i służyć fachowym wsparciem. Często bywa tak, że klienci z góry spisują swoją domową biblioteczkę na stary. Traktują ją jako zbiór starych, bezużytecznych lektur. Jednak specjaliści z naszego antykwariatu odkrywają w nich potencjał. Wielokrotnie okazuje się, że księgozbiór, będący własnością klienta, zawiera rzadkie wydania, warte nawet kilkaset złotych.

Skup książek Rzeszów – internetowy antykwariat

Skup książek w formie online to znak czasu, a jednocześnie wygodna alternatywa dla antykwariatu stacjonarnego. Bez opuszczania domu sprzedajesz zawartość swojego księgozbioru, zarabiając dodatkowe pieniądze – szybko i bezpiecznie. Równie błyskawicznie kupujesz korzystne cenowo książki, mimo że używane, są w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Internetowy antykwariat to udogodnienie na miarę XXI w., które znacznie skraca, jak również usprawnia ścieżkę kupna i sprzedaży. Być może właśnie poszukujemy książek znajdujących się w Twojej biblioteczce. Przymierzasz się do uszczuplenia swojego księgozbioru? Likwidujesz książkowe stosy piętrzące się w piwnicy lub na strychu? Chętnie pomożemy Ci osiągnąć zamierzony cel.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435