Otwórz menu

Skup książek Sosnowiec

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Masz w domu zbyt wiele książek, których już nie potrzebujesz? Szukasz sposobu na pozbycie się ich, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pora na książkę to najlepszy skup książek w Sosnowcu. Zapewniamy uczciwe i konkurencyjne ceny za Twoje książki. Interesują nas szczególnie duże kolekcje – zyskaj pieniądze i przestrzeń w swoim domu!

Działamy na rynku już od lat, co pozwala nam na profesjonalne podejście do każdego klienta. Jesteśmy zainteresowani zarówno nowymi, jak i używanymi książkami w hurtowych ilościach. Skupujemy zbiory w liczbie co najmniej kilkuset sztuk. Zależy nam na dobrym stanie kolekcji i komplecie stron. Oferujemy szybką wycenę i bezpłatny odbiór. Tak! Nam sprzedasz książki bez wychodzenia z domu!

Napisz lub zadzwoń, prześlij zdjęcia i opis książek, a w odpowiedzi prześlemy wycenę i umówimy dogodny termin odbioru Twojego zbioru.

Antykwariat Sosnowiec – skup książek z dojazdem do klienta

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego współpracując z nami, masz pewność, że przyjedziemy po Twoją kolekcję. Wycenę możemy przygotować na miejscu u Ciebie lub na podstawie przesłanych informacji i zdjęć. Kochamy książki i dlatego gwarantujemy, że sprzedając je nam, zyskają drugie życie w odpowiednich rękach. Wiemy, że książki na sprzedaż często pochodzą ze spadku czy nietrafionego prezentu, dlatego podchodzimy do nich z szacunkiem, na jaki zasługują.

Internetowy skup książek – szybki sposób na sprzedaż

Nie wiesz, ile warte są Twoje zbiory? Nie chcesz tracić czasu na sprzedawanie pojedynczych egzemplarzy po znajomych czy w internecie? Liczysz na uczciwego kontrahenta, który rzetelnie wyceni książki i zaproponuje dobre warunki? Zależy Ci na transporcie i załadunku?
Skontaktuj się z nami już dziś, a na pewno będziesz zadowolony!

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435