Otwórz menu

Skup książek Tarnów

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Zastanów się, czy sięgniesz jeszcze po książki kolekcjonowane w domowej biblioteczce? Być może nie chcesz się z nimi rozstać, bo nie do końca wiesz, gdzie je sprzedać? Pomyśl, ile miejsca zajmują przeczytane egzemplarze. Wpisz w okno wyszukiwarki frazę: skup książek Tarnów. Trafisz do antykwariatu Pora na książkę, w którym z wielkim szacunkiem traktowane są zbiory pochodzące z domowych biblioteczek. Chętnie wzbogacamy nasz asortyment o nowe tytuły. Dokonujemy szybkiej wyceny, a ponadto proponujemy klientom ceny skupu wyższe, niż średnia rynkowa. Twoim zyskiem są dodatkowe środki finansowe i więcej wolnej przestrzeni na półkach. Nieważne, czy zależy Ci na sprzedaży księgozbioru, czy też poszukujesz trudno dostępnego egzemplarza dzieła swojego ulubionego autora – skup książek Pora na książkę – jest dla Ciebie.

Hurtowy skup książek w Tarnowie

Czy posiadasz pokaźną biblioteczkę? Dochodzisz jednak do wniosku, że zbytnio się rozrosła? Jesteś na etapie poszukiwań skupu książek w Tarnowie? Już nie musisz szukać, udało Ci się trafić pod właściwy adres. Pora na książkę zajmuje się hurtowym skupem egzemplarzy starych oraz używanych. Specjaliści z prowadzonego przez nas antykwariatu rzetelnie wycenią Twój księgozbiór. Być może nie masz świadomości tego, że dysponujesz wartościową literaturą, pożądaną przez kolekcjonerów. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, możesz liczyć na spory zarobek. Wobec tego zdaj się na doświadczenie profesjonalistów i skontaktuj się z naszym antykwariatem.

Pora na książkę to doskonałe miejsce do poszukiwań ulubionych książek. Pomożemy skompletować Ci domową biblioteczkę, doradzając w wyborze literatury odpowiadającej Twoim upodobaniom. W bogatym asortymencie antykwariatu z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dużym plusem są korzystne ceny egzemplarzy, za które w księgarni należałoby zapłacić kilkakrotnie więcej. Wyraźnie podkreślamy fakt, że książki znajdujące się w naszych księgozbiorach są używane, ale w dobrym lub bardzo dobrym stanie. Co to oznacza? Posiadają kompletną liczbę stron oraz nienaganną estetykę. Dla zachowania jakości naszego asortymentu przykładamy dużą wagę do wyglądu poszczególnych egzemplarzy. Priorytetem jest dla nas zadowolony klient, więc skup książek, który prowadzimy, zawsze dąży do sprostania jego oczekiwaniom.

Czym jest skup książek przez internet?

Niezależnie od tego, czy zamieszkujesz Tarnów, Kraków, Warszawę czy Gdańsk polecamy Ci wizytę w naszym internetowym antykwariacie dostępnym 24h/dobę. Nie musisz przemierzać długiej trasy, aby w końcu kupić kilka egzemplarzy książek, które od dawna pragniesz przeczytać. Ogromna kolekcja antykwariatu Pora na książkę istnieje również w formie katalogu online. Zawiera wszystkie pozycje, jakie stoją na półkach w stacjonarnym punkcie. Napływające egzemplarze są błyskawicznie wprowadzane do systemu, tak by nasz internetowy skup książek prezentował aktualny stan księgozbioru.

Sprzedaż i skup książek Tarnów

Skup książek w Tarnowie to inspirująca przestrzeń dla miłośników literatury. Po sprzedaniu nieprzydatnych już lektur z prywatnej kolekcji możesz natychmiast wyposażyć domową biblioteczkę w nowe tytuły. Dużym udogodnieniem jest to, że wszystko odbywa się w jednym miejscu. Choć dla zapewnienia naszym klientom jeszcze wyższego poziomu komfortu, zbiory antykwariatu Pora na książkę wprowadziliśmy także do internetu. Książki, które stoją na półkach w stacjonarnym punkcie, możesz zakupić, nie wstając z wygodnego fotela w swoim domu. Zdalna forma kupna czy sprzedaży jest znakiem czasów oraz innowacją na miarę XXI wieku. Skup książek online oferuje szybkie, bezpieczne i bezproblemowe transakcje.

Nie wiesz, co zrobić z księgozbiorem odnalezionym podczas porządkowania piwnicy albo strychu? Chcesz pozbyć się piętrzących stosów tomików poezji, powieści, albumów czy też starych serii wydawniczych? Zgłoś się do naszego antykwariatu. Z chęcią przyjedziemy do Ciebie za darmo i wycenimy egzemplarze z Twoich zbiorów. Książki, które sprzedasz, bezpłatnie przetransportujemy do naszej siedziby.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435