Otwórz menu

Skup książek Tychy

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Szybki sposób na pozbycie się niepotrzebnych książek

Masz w domu zbyt wiele książek i nie wiesz, co z nimi zrobić? Nie chcesz ich po prostu wyrzucać, ale nie masz też miejsca, aby je przechowywać? Skup książek Pora na książkę w Tychach to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nasza firma zajmuje się skupem książek od wielu lat i oferuje atrakcyjne ceny za zbiory liczące po co najmniej kilkaset sztuk.

Antykwariat Tychy – nie tylko skup, ale także sprzedaż

Zajmujemy się nie tylko skupem, ale także sprzedażą. Znajdziesz u nas wiele ciekawych pozycji, które uzupełnią Twoją bibliotekę. Nasza oferta obejmuje książki z różnych dziedzin, w tym beletrystykę, literaturę faktu, podręczniki, albumy czy książki dla dzieci. Szukasz prawdziwej perełki? Skontaktuj się z nami!

Internetowy skup książek – wygodne rozwiązanie dla każdego

Szanujemy Twój czas, dlatego to my przyjedziemy odebrać Twoje książki. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie lub do nas zadzwonisz, a na podstawie przekazanych informacji i zdjęć księgozbioru, szybko przygotujemy wycenę i wybierzemy dogodny termin odbioru Twojej kolekcji. Oczywiście, wycenę możemy przeprowadzić również u Ciebie!

Korzyści dla Ciebie

Korzystając z naszego skupu książek w Tychach wiele zyskujesz – przede wszystkim czas. Nie musisz poświęcać wielu godzin na próby sprzedaży swojej kolekcji, często w pojedynczych egzemplarzach dla klientów indywidualnych. Nie musisz tworzyć aukcji na znanych portalach aukcyjnych, czy przyjmować u siebie znajomych, chętnych na odwiedziny po jedną pozycję. My kupimy wszystko hurtem i w dobrej, korzystnej dla Ciebie cenie.

Co jeżeli nie wiesz ile jest warta Twoja biblioteka?

Nic się nie przejmuj. Zajmujemy się skupem i sprzedażą książek od lat. Mamy bogate doświadczenie, które pozwala nam na szybkie przygotowanie rzetelnej wyceny w oparciu o stan książek, ich dostępności na rynku i unikalności.
Zadzwoń, napisz, znajdziemy Twoim książkom drugi dom!

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435