Otwórz menu

Skup książek Warszawa

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Tak! Pora na Twoje książki, które kurzą się na półkach lub odkładane są z kąta w kąt. Nasz antykwariat chętnie pomoże Ci w zredukowaniu wielkości domowej biblioteczki. Oczywiście zyskasz profity w postaci wolnej przestrzeni oraz dodatkowych środków finansowych. Skup książek i ich sprzedaż to nasza specjalizacja. Prowadzimy nowoczesny antykwariat, gdzie literatura ma szczególne znaczenie, a klient zawsze może liczyć na fachowe doradztwo. W związku z tym, że dbamy o jakość obsługi, oferujemy ceny skupu wyższe, niż proponuje konkurencja. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby zarówno proces kupna, jak i sprzedaży był szybki i bezproblemowy. Wpisz w wyszukiwarkę hasło: skup książek Warszawa, a przekonasz się, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Sprzedaż i hurtowy skup książek w Warszawie

Szukasz skupu książek w Warszawie? Twoja biblioteczka zbytnio się rozrosła? Pora na książkę hurtowo skupuje stare i używane wydania. Wiedza oraz doświadczenie naszych specjalistów pozwalają na rzetelną wycenę księgozbiorów. Nie likwiduj swojej biblioteczki na własną rękę. Istnieje prawdopodobieństwo, że znajdują się w niej cenne egzemplarze, poszukiwane przez kolekcjonerów. Wówczas masz szanse na spory zarobek. Pozwól na to, aby Twój księgozbiór wycenili eksperci w swojej branży.

Skup książek to także idealne miejsce do poszukiwań ulubionych dzieł literackich. Z chęcią doradzamy w wyborze tytułów, które odpowiadają gustowi czytelnika. Bogaty asortyment sprawia, że każda osoba może wybrać coś dla siebie. Dysponujemy obszerną kolekcją książek dla dzieci oraz młodzieży, posiadamy również interesujące propozycje wydawnictw popularnonaukowych. Często bywa tak, że za kwotę, którą trzeba przeznaczyć w księgarni na jeden egzemplarz, w antykwariacie Pora na książkę możesz kupić kilka sztuk. Podkreślamy, że książki znajdujące się w naszych zbiorach są w stanie dobrym lub bardzo dobrym. Ważne jest dla nas kontrolowanie stanu i jakości przyjmowanych egzemplarzy. Miłośnicy literatury, których miejscem zamieszkania jest Warszawa oraz najbliższe okolice, mogą osobiście zapoznać się z zawartością naszego księgozbioru.

Czym jest internetowy skup książek?

To wspaniałe rozwiązanie na miarę XX wieku. Skup książek w internecie stanowi wygodną alternatywę dla antykwariatu w formie stacjonarnej. Wszelkie transakcje przebiegają błyskawicznie, a co najważniejsze bezpiecznie. Nie wychodząc z domu, możesz sprzedać przeczytane powieści czy nietrafione prezenty książkowe. Nie schodząc z fotela, kompletujesz swoją biblioteczkę. Masz komfort tego, że kupujesz atrakcyjne cenowo książki, które są w doskonałym stanie. Oszczędzasz pieniądze i jednocześnie robisz ukłon w stronę środowiska. Rezygnujesz z części swoich księgozbiorów? Jesteśmy tu, aby Ci w tym pomóc. Poszukujemy książek w hurtowych ilościach. Dlatego, jeśli posiadasz setki, a nawet tysiące egzemplarzy – jesteś dla nas idealnym klientem.

Skup książek Warszawa i lewobrzeżna część stolicy

Nie zastawiaj się nad likwidacją zalegającego na półkach księgozbioru lub niepotrzebnych Ci wydań otrzymanych w spadku po krewnych. Po prostu skontaktuj się z nami, aby poznać faktyczną wartość swoich zbiorów. Nasz skup książek w Warszawie bezzwłocznie oszacuje, ile pieniędzy możesz dostać. Ty polepszysz stan domowego budżetu, a my wzbogacimy kolekcje o nowe egzemplarze. Jesteśmy pasjonatami czytelnictwa, dlatego książki traktujemy z ogromnym szacunkiem. Warszawski skup książek, który prowadzimy, powstał z myślą o klientach prywatnych oraz różnych instytucjach. Istotną zaletą antykwariatu Pora na książkę jest bezpłatny dojazd do miejsca, w którym znajdują się zbiory. Bielany, Żoliborz, Śródmieście, Mokotów, Wilanów, Bemowo, Ursynów, Włochy, Ursus, Wola, czy też Ochota – nieważne, w jakiej dzielnicy Warszawy przebywasz . Dotrzemy pod wskazany przez Ciebie adres, przejrzymy biblioteczkę, a następnie ustalimy realną wartość księgozbioru. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, bezpiecznie spakujemy Twoją kolekcję i bezpłatnie przewieziemy ją do naszego antykwariatu.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435