Otwórz menu

Skup książek Wrocław

Pora na książkę
Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Czy w Twoim księgozbiorze znajdują się przeczytane egzemplarze, po które nie sięgniesz drugi raz? Chcesz usunąć niektóre książki ze swojej biblioteczki, ale zastanawiasz się, gdzie można je sprzedać? Wyobraź sobie, ile przestrzeni jesteś w stanie zyskać. Pomyśl o tym, że nieprzydatna Tobie literatura wygeneruje realne pieniądze. Skup książek Wrocław – szukaj tego hasła w internecie, a trafisz do miejsca stworzonego przez pasjonatów czytelnictwa. Antykwariat Pora na książkę z ogromnym szacunkiem traktuje domowe biblioteczki, a ich zawartość chętnie wciela do swojej kolekcji. Naszym klientom gwarantujemy szybką wycenę oraz bezproblemową transakcję. Ponadto oferujemy ceny skupu wyższe, niż dyktuje średnia rynkowa. Rozwiązanie jest proste. Książki trafiają do naszych zbiorów. Ty otrzymujesz „zastrzyk gotówkowy” i cieszysz się wolnym miejscem na półkach. Nieważne, czy jesteś tu, aby sprzedać swoją kolekcję, czy szukasz kolejnego bestsellera ulubionego pisarza. Skup książek Pora na książkę oferuje wszystkie usługi, których potrzebujesz.

Internetowy skup książek Wrocław

Zwiedzasz właśnie Wrocław? Jesteś przejazdem w Warszawie? Odwiedzasz rodzinę w Katowicach? To, gdzie teraz się znajdujesz, nie ma znaczenia. Gdziekolwiek przebywasz, masz dostęp do naszego katalogu online – 24h/dobę, 7 dni w tygodniu. Wszystkie książki umieszczane na półkach stacjonarnej siedziby zostają na bieżąco wprowadzane do asortymentu internetowego antykwariatu. Udało Ci się znaleźć serie książek, które od dawna wypatrujesz? Nie, nie musisz osobiście fatygować się do naszego punktu. Zakupione egzemplarze wyślemy na podany przez Ciebie adres. Skup książek oraz ich sprzedaż w przestrzeni internetu jest odpowiedzią na dzisiejsze czasy. Wygoda klienta, szybkość i bezpieczeństwo transakcji to elementy, na których najbardziej nam zależy.

Korzystny skup książek we Wrocławiu

Poważnie myślisz o pozbyciu się sporych kolekcji książkowych odziedziczonych po krewnych? W związku z tym poszukujesz skupu książek we Wrocławiu? Możesz odetchnąć z ulgą. Antykwariat Pora na książkę jest gotowy, aby rozwiązać Twój problem. Od lat zajmujemy się hurtowym skupem książek starych i używanych. Nasi specjaliści dokonują rzetelnej wyceny, wybierając metodę korzystną dla klienta. Być może na regałach Twojej domowej biblioteczki znajdują się rzadkie egzemplarze, cenne w świecie kolekcjonerskim. Wówczas sprzedając swój księgozbiór, masz szanse na pokaźną sumę pieniędzy. Jeśli chcesz poznać rzeczywistą wartość posiadanej kolekcji, poproś naszych specjalistów o profesjonalną wycenę.

Jesteś klientem, który szuka konkretnych egzemplarzy, aby uzupełnić swoją biblioteczkę? Tobie również pomożemy. Bogaty asortyment antykwariatu Pora na książkę daje morze możliwości. Nasz kluczowy atut to niskie ceny egzemplarzy. Książki, które sprzedajemy, są używane, jednak pełnowartościowe. Posiadają właściwą liczbę stron bez jakichkolwiek mankamentów. Aby zachować wysoki standard oferowanego księgozbioru, przywiązujemy dużą wagę do selekcji. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet, dlatego też skup książek, który stworzyliśmy, jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Skup książek z dojazdem

Skup książek we Wrocławiu tworzy inspirującą przestrzeń dla bibliofilów. W jednej chwili sprzedajesz niepotrzebne lektury, po czym stawiasz na półkach nowe tytuły. Wszystko odbywa się w jednym miejscu – sprawnie i błyskawicznie. Z usług antykwariatu Pora na książkę może skorzystać każdy – zarówno osoba prywatna, jak i różnego rodzaju placówki. Służymy pomocą, gdy nie masz pomysłu na to, co zrobić z książkami znalezionymi podczas porządkowania strychu czy piwnicy. Tomiki poezji, stosy powieści, stare serie wydawnicze – możemy stać się dla nich drugim domem. Każdorazowo podkreślamy, że prowadzimy hurtowy skup książek. Co to właściwie oznacza? Skupiamy się na dużej ilości egzemplarzy. Posiadasz kilkaset albo kilka tysięcy sztuk? Doskonale! Bezpłatnie dojedziemy do wskazanej przez Ciebie lokalizacji, aby zobaczyć Twoje książki. Jeżeli zdecydujesz się na sprzedaż, na własny koszt przewieziemy je do stacjonarnego antykwariatu.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435