Otwórz menu

Skup książek

Skontaktuj się z nami
 

Jak to działa?

01
Krok 1

Zadzwoń lub napisz maila
w godzinach 9-18.

02
Krok 2

Wycenimy katalog na miejscu
lub na podstawie zdjęć.

03
Krok 3

Przyjedziemy do Ciebie
w dogodnym terminie.

04
Krok 4

Płacimy gotówką od ręki.

05
Krok 5

Dojazd i załadunek jest
u nas bezpłatny.

Właśnie przyszła pora na książki, które odkładasz z kąta w kąt! Jesteśmy tu, aby pomóc Ci zredukować Twój księgozbiór i zapłacić za niego satysfakcjonującą kwotę.

Naszą specjalizacją jest skup książek oraz sprzedaż używanych egzemplarzy. Pora na książkę to antykwariat w nowoczesnej odsłonie, oferujący wyższe ceny skupu książek niż konkurencja. Dbamy o to, aby cały proces obsługi był szybki, komfortowy i generował jak największe korzyści dla klienta. Interesuje nas wyłącznie hurtowy skup książek. Dlatego, jeśli posiadasz serie wydawnicze, duże kolekcje czy obszerny księgozbiór – jesteś w idealnym miejscu.

Internetowy skup książek

Zastanawiasz się, gdzie można sprzedać książki używane? Internet tworzy do tego najdogodniejsze warunki. Skup książek online w naszym antykwariacie to wygodna forma sprzedaży. W prosty sposób pozbywasz się problemu, a przy tym zyskujesz dodatkowe pieniądze. Sprzedajesz swoje egzemplarze bez wychodzenia z domu- szybko, łatwo, bezpiecznie.

Wybierasz wycenę zdalną lub na miejscu, bezpośrednio u Ciebie. Tak! Oferujemy skup książek z dojazdem do wskazanej lokalizacji na terenie kraju. Chętnie zapoznamy się z Twoją kolekcją książek, oszacujemy i przedstawimy Ci realną kwotę, jaką możesz zyskać. Proponujemy bezpłatny dojazd, obiektywną wycenę, szybką finalizację transakcji i transport księgozbioru.

Jesteśmy pasjonatami książek. Tworzymy więc miejsce, w którym ceni się tradycję czytelniczą.

Skup książek daje niepowtarzalną okazję do obcowania z rozmaitymi gatunkami literatury od beletrystyki, przez literaturę faktu, po baśnie, bajki i mity. Naszymi odbiorcami są zarówno wszelkiego rodzaju instytucje, jak i klienci indywidualni.

Zależy nam na nie tylko na interesującej zawartości merytorycznej, ale również na estetyce księgozbioru. Dbamy o wysoki standard, dlatego skup książek dochodzi do skutku wówczas, gdy egzemplarze posiadają nienaganny wygląd – są czyste i zawierają kompletną liczbę stron.

Skup starych książek przez internet

Gdzie sprzedać książki, które są „nadgryzione zębem czasu” i z pozoru nikomu niepotrzebne? Antykwariat Pora na książkę jest do tego właściwą przestrzenią. Warto zdać się na profesjonalną wiedzę oraz doświadczenie ekspertów. Skup starych książek to rozwiązanie, które przynosi klientowi wiele korzyści. Być może na Twoich półkach leżą cenne pozycje książkowe, a Ty nie masz świadomości ich faktycznej wartości. Zanim spiszesz je na straty, zastanów się, czy skup książek nie jest rozsądnym pomysłem. Według Ciebie zbędny balast może okazać się „białym krukiem”, poszukiwanym przez kolekcjonerów.

Skup starych książek jest odpowiedzią na dzisiejsze czasy, kiedy wszystko dzieje się online. Antykwariat w tej formie pozwala na ekspresową sprzedaż, a także na zakup interesujących, często jednostkowych, egzemplarzy literatury.

Hurtowy skup książek

Nie wiesz, co zrobić z przeczytanymi książkami? Chcesz zrobić porządek w swojej biblioteczce i pozbyć się tytułów, do których nie czujesz bluesa? Czy w Twoim domu zalegają książki w dużych, a nawet w ogromnych ilościach? Świetnie! Hurtowy skup książek jest tym, na czym nam zależy. Przyjmujemy książki używane, znane i nieznane, unikalne pozycje kolekcjonerskie oraz literaturę obcojęzyczną. Poszukujemy egzemplarzy o szerokim przekroju tematycznym. Proponujemy skup książek na kilogramy lub indywidualną wycenę poszczególnych egzemplarzy. Możemy dokonać tego podczas umówionej wizyty w określonym przez Ciebie miejscu i czasie. Podkreślamy natomiast, że interesuje nas wyłącznie hurt.

Oferta w antykwariacie online

Skup książek w formie online jest alternatywą dla stacjonarnego antykwariatu, a przede wszystkim innowacyjnym i użytecznym rozwiązaniem, dzięki któremu klienci oszczędzają swój czas. Wystarczy kilka kliknięć, aby sprzedać przeczytane, zajmujące miejsce książki lub kupić poszukiwane od dawna, upragnione wydanie. Pora na książkę posiada bogaty oraz atrakcyjny asortyment, dostępny 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu. Już wiesz, gdzie sprzedać książki i dokonać ich zakupu, nie opuszczając wygodnego fotela.

Skontaktuj się z nami

mail

E-mail:
biuro@poranaksiazke.pl

zegar

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 09:00 – 18:00

fb

Znajdź nas
na Facebooku

Dane firmy

PORANAKSIAZKE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szlak 77/222, 31-153 Kraków, Polska
NIP 6762618003

Wypełnij formularz kontaktowy

    Przydatne linki
    Zamknij menu Zadzwoń 798-645-435